Reference

 

Vážená slečno Rubešová,
ráda bych Vám i Vašim spolupracovnicím moc poděkovala, za úžasnou organizaci a program na narozeninové oslavě mé dcery.
Trošku jsem se obávala, jak upoutat pozornost tolika desetiletých "rarášků", ale je vidět, že máte   trpělivost, zvládnutou  organizaci a hlavně tolik skvělých soutěží!
Žádnému z dětí se ani po dvou hodinách nechtělo domů, malování na obličej se stalo hitem a hry z oslavy se hrají ve  třídě stále.
Přikládám pár momentek z mobilu, které vystihují, jak se ti rošťáci vyřádili.
Pokud Vám to nebude vadit, všude Vás budeme chválit a rádi se na Vás obrátíme opět za rok.
Ještě jednou děkuji a s pozdravem
                                    

Hana Waldmanová

_________________________________________________________ 

Dobrý den,
ještě jednou Vám děkuji za bezvadně připravenou a provedenou oslavu pro děti. Skvěle jste si poradili s věkovým rozpětím dětí (3 až 10 let).Trochu jsem měla obavu, že starší děti nebudou spolupracovat, ale hned první tanec mne uklidnil. Dokázali jste si je okamžitě získat: děti nadšeně soutěžily a dokonce i kluci tančili s velkým nasazením. Nakonec jsme se bavili i my dospělí a zejména židličkovaná měla velký ohlas.
Také bylo bezvadné zapůjčení kostýmů. Menší holčičky si užily jako princezny a víly, kluci byli za piráty, batmana a spidermana. Nakonec se na kostým nechaly zlákat i starší holky a převlékly se za čarodějnice.
Celá akce výrazně předčila mé očekávání a děti mají krásný zážitek z oslavy svých narozenin.
Zdraví Petra Tuřínová      12.12.2010

___________________________________________________________

Mikulášská párty 2.12.2010

Chtěl bych touto cestou poděkovat celému týmu za perfektní organizaci mikulášské besídky pro děti našich zaměstnanců. Úžasná výzdoba prostor, malování obličejů, balónková show, společné tancování a soutěže - to vše přispělo k perfektní atmosféře a rozzářeným tvářím dětí. Mikuláš s andělem museli trošku krotit nezbedného čerta, ale nakonec dárky dostaly úplně všechny děti. I ty, co neměli odvahu k recitaci nebo zpívání. Ještě jednou velké díky za profesionální práci.

Tomáš Tesař, The Royal Bank of Scotland

___________________________________________________________

Dobrý večer,chceme vám moc poděkovat za připravení krásné oslavy pátých narozenin našeho Románka.Všichni si to náramně užili a určitě na toto odpoledne budou všichni dlouho vzpomínat.Program trval necelé 3h a opravdu neměl chybu.Byl pestrý a děti si ho užili a na závěr balonková show-no prostě super.Na oslavě jsme měli 16dětí a opravdu musím říct že jsem z toho měla hrůzu,ale byla jsem překvapena jak to vše v klidu probíhalo.Každé dítko šlo domů s balíčkem a nějakým zvířátkem či kluci s mečem z balónkové show.Mockrát Vám děkujeme a přejeme hodně úspěchů.Obdivuji vaši trpělivost!!
S pozdravem Kadavá Šárka

___________________________________________________________

Chtěla bych vám moc poděkovat za zorganizování dětského programu pro osm dětí. Byli jsme plni očekávání, zda si poradíte s věkovým rozpětím 3 – 11 let a musím uznat (i z reakcí dětí), že jste se této úlohy zhostili na výbornou. Během vašeho programu jsem nezaznamenala, že by se některé z dětí nudilo nebo se cítilo nějakým způsobem odstrčeno. Děti si užily spoustu her a soutěží (zpěv, skákání v pytlích, malování,…), za které dostávaly odměny. Výborná byla i balónková show. Pohotově jste reagovali na všetečné dotazy těch starších a zároveň dokázali nezklamat ty mladší. Zkrátka, smekám před vaši trpělivostí.

V budoucnu se určitě ještě uvidíme :)
Eva Petrásková

__________________________________________________________

Milá Klárko a Davide.
Dostali jsme na vás doporučení a byli jsme velmi mile překvapeni Vaším profesionálním přístupem k oslavě. Zaměstnat šest děvčátek a vyčarovat úsměv a spokojenost na  jejich tvářích dá hodně práce. Váš přístup a připravený program děti velice zaujal. Moc se nám to líbilo a vašich služeb budeme využívat i při dalších dětských oslavách a všem svým známým doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme a budeme se těšit na další akce.
S pozdravem Milada Třešňáková.

___________________________________________________________

Milá Klárko a Davide,
moc vám děkuji za připravení báječného programu na oslavu  šestých narozenin naší Adélky. Myslím, že si všichni tento den náležitě užili a Adélka a její kamarádky na něj budou ještě dlouho vzpomínat. Během dvouhodinového programu si všech osm holčiček vyzkoušelo jaké to je být alespoň na chvíli hvězdou Superstar,  svojí hlavičku potrápily u hádanek a různých dalších her na postřeh, zatancovaly si u dětských písniček a zklidnily se u malování. Bezva bylo i to, že každá holčička odcházela domů s taštičkou plnou dárečků a odměn. My dospělí jsme jen přihlíželi a v klidu si vypili kávičku a snědli výborný narozeninový dort. Prostě oslava na jedničku s hvězdičkou.
Helena Takačová